Hayatınızı değiştirecek fikirler için zihninizdeki kapıları açın.

Penti Bayilik Alma Şartları ve Bedeli

Penti bayan iç giyimde lider markalardan bir tanesidir. Birçok hanım markanın ürünlerini tercih ederken girişimde bulunmak isteyenlerde Penti bayilik veriyor mu? Sorusunun cevabını merak ediyor. Biz bu makalemizde Penti iç kıyafet bayilik şartları ve Penti bayilik bedeli hakkında özetlemek gerekirse malumat vermeye çalıştık.

Marka öncelikle 1971 senesinde Sami Kariyo tarafınca İstanbul’da kuruldu. 1980’li yıllarda markanın üretmiş olduğu mamüller şehirli hanımlara hitap ediyorken 4 sene içinde her insanın bilmiş olduğu bir marka haline gelmiş ve büyümüştür. O dönemlerde naylon çorapların tanınmış olmaya başlaması markanın daha oldukça büyümesine katkı elde eden en mühim vaziyet olmuştur. Marka o dönemlerde sadece çorap ve iç kıyafet satıyorken günümüzde mayo, bikini, şapka, çanta ve havlu gibi kadınların bütün gereksinim işitebileceği mamüllerin satışını yapıyor.  Ürün ağının geniş olması talep eder istemez girişimde bulunacakları Penti bayilik başvurusu nasıl yapılır? Sorusunu araştırmaya yönlendiriyor.

Penti Bayilik Şartları Nelerdir?

İlk olarak Penti bayilik şartları nelerdir? Bu problemin cevabını vererek başlayalım. Bu şekilde girişimde bulunacak olan şahıs kendinin şartları karşılayıp karşılamayacağına karar vererek yola devam edebilir.

  • Penti bayinin kesinlikle işlek bir yerde olmasını istiyor.
  • Bayinin kurulacağı yerde öteki bir Penti bayisinin olmaması gerekiyor.
  • Mağaza içinin minimum 120 metrekare olması gerekiyor.
  • Mağaza AVM’de açılmak isteniyorsa tercihen 1. Katta olması gerekiyor.
  • Giyim sektöründe tecrübe şartı gerekiyor.
  • Daha ilkin bayilik açmamış olan kişiler tercih ediyor.
  • Bayilik için başvuracakların zamanını mağazada geçirmesi isteniyor.
  • Penti’nin öteki firmalara göre avantajlarından birisi de personel desteği sunuyor olması, reklam ve danışmanlık gibi hizmetlerde ustalaşmış yardımcı sağlıyor olmasıdır.
İlginizi Çekebilir;  Azerbaycan Asgari Ücret 2023

Penti Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Peki bayilik başvurusunda bulunuyorsunuz fakat harcayacağınız ücretin karşılığını alıp almayacağını da merak ediyor olabilirsiniz. Penti bayilik ücreti aşağı yukarı olarak 400.000 civarında fakat bu rakamın 2023 yılı şartlarında daha yukarı çıkmış olabileceğinin de altını çizmeden geçmeyelim.

Penti bayilik almak isteyenlerin sermayesini gözden geçirmesinde yarar var. Evet belli bir miktarı bayilik almak için vereceksiniz fakat yalnız bununla kalmayacak bunun yanı sıra da mağaza içinde masrafınız gereksinim duyulan para olması gerekiyor.

Penti Bayiliği Nasıl Alınır?

Penti bayiliği almak için öncelikle Penti bayilik iletişim numaralarından temasa geçmeniz gerekiyor. İletişime geçmeden ilkin projenizi hazırlamanız oldukça önemlidir. Çünkü görüştüğünüzde projenizi sunmanız gerekiyor. Projenizi hazırlarken de yukarıda belirttiğimiz şartları kesinlikle göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin mağaza anlaşmanızı yapmadığınız takdirde bayilik başvurunuz kabul edilmez. Bu nedenle ilkin mağazanızı belirlemeniz gerekiyor. Başvuru yapmak için Penti ofisine gitmelisiniz. Tüm detaylar ile ilgili malumat almak için ise 0 (212) 987 41 00  numarası üstünden lüzumlu detayları alabilirsiniz.

Penti Bayilik Alma Şartları ve Bedeli

Penti Kaç Tane Bayisi Var?

Penti, Türkiye’de bayilik ile hizmet veren bir şirket olmasından kaynaklı bayi sayısı oldukça fazla. Toplam 61 ilde 300’e yakın mağazası olan marka 29 ülkede hizmet sağlıyor. Müşterilerine nitelik ve ayrıcalıklı hizmeti her vakit vaad etmiş olan marka hakkındaki yorumları da incelemeniz sizin için iyi olacaktır.

Penti Bayilik Yorumları

Penti bayilik yorumları hem iyi hem de fena olarak değerlendirilebilir. Bazı girişimciler açtıkları mağazanın hasılatından memnun olurken bazıları ise bundan memnun olmayabiliyor. Örneğin AVM’de oluşturulan bir bayilik her vakit daha oldukça hasılat sağlarken daha ufak bir şehirdeyseniz hasılatınızı da gene gözden geçirmeniz gerekecek.

Bayilik veren firmalar ile ilgili merak ettiğiniz bütün bilgilere https://www.pasifgeliryollari.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  İkna Teknikleri: En Etkili İkna Yöntemleri

Yoruma kapalı.