Hayatınızı değiştirecek fikirler için zihninizdeki kapıları açın.

League of Legends Oynayarak Gelir Elde Etmek

League of Legends oynayarak gelir elde etmek isteyen çoğu insan mevcut. Bu antet altında LoL ile gelir elde etmekten anlatmak isteriz.

E-spor, oyunculuğu, son yıllarda ciddi bir büyüme kaydetti. Bu gelişmelerin sonrasında çoğu oyuncu bu alana önem vererek e-spor turnuvalarında kendine yer verdi. E-spor, büyük bir müsabaka. Önceden oldukça önemsenmeyen bu etkinlikler günümüzde daha yoğun bir yardıma sahip. League of Legends, e-spor turnuvalarının gerçekleştiği bir oyun. Bundan kaynaklı League of Legends para kazanma olanağı da mevcut oluyor.

League of Legends

Para kazanma olanaklarından ilkin oyundan özetlemek gerekirse laf etmek istiyoruz. League of Legends, 2009 senesinde piyasaya çıksa da aslında daha önceki yıllarda geliştirilmeye başlanan bir oyun. 2009 senesinde çıkmasıyla birlikte oyuncuların gözdesi haline gelen LoL, yeni güncellemeler alarak popülerliğini korumayı başarmış durumda. Çok oyunculu oyunun yanı sıra oyunda suni zekaya karşı oynama imkanı da bulunuyor. Oyun, son zaman kaynak kodlarının çalınması vakalarıyla çalkalansa da firma, bu vakaya karşı tedbir alacağını açıkladı.

League of Legends Oynayarak Gelir Elde Etmek

LoL oyununda gelir elde etmek için 4 değişik yöntemden anlatmak isteriz. Bunlar şöyle yer alıyor:

  • Turnuvalara katılarak şampiyon olmaya çalışma
  • Hesap kasma
  • E-spor takımlarına katılarak gelir elde etme
  • Hesap satma

Turnuvalara Katılma

League of Legends ile birlikte para kazanmak için yapılması ihtiyaç duyulan şeylerden birisi turnuvalara dahil olma. Turnuvalar, hasılat elde etmenin yollarından birisini sunuyor. Turnuvalara bir dizi durumunda ya da tekli olarak katılınabilir. Takım durumunda katılmak daha iyi eşzamanlılık (senkronizasyon) sunabilir. Şunu belirtelim ki turnuvalara katılmadan ilkin oldukça iyi hazırlanmak ve bolca bol antrenman yapmak gerekiyor. Özetle takım işi ile birlikte para ödüllü turnuvalara katılınabiliyor ve şampiyon olunduğu takdirde ödül alınabiliyor.

İlginizi Çekebilir;  Adobe Stock Para Kazanma Yolları

Hesap Boostlama

League of Legends oynayarak gelir elde etmek isteyen bir müşteri hesap boostlama olanağından da yararlanabilir. Hesap boostlama, LoL oyununda sık sık kullanılan bir yöntem. Pek oldukça şahıs hesap boostlayarak o hesabın daha da güçlendirilmesini sağlıyor. Günümüzde çoğu LoL boost sitesi mevcut. Siz de bu siteler arasına katılarak kendi boost hizmetini verebiliyorsunuz.

League of Legends boost ile birlikte lig yükseltilebilir, eşli lig yükseltilebilir, yerleştirme maçlarında öne çıkılabilir, maç başı boost kasılabilir, düzen anlamında boost prosedürü uygulanabilir ya da ustalık anlamında yükselme kaydedilebilir. Bu durum, müşterinin talebine göre belirlenmeli.

E-Spor Takımlarına Katılma

Günümüzde Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi çoğu tanınmış e-spor ekibi var. Bu takımlar, hem eğleniyor hem de hasılat elde ediyor. Büyük ligler maç kazanma başına ya da şampiyon takıma para ödülü dağıtır. Bu ödül oyuncular ve takım içinde hisse edilir. Özetle bir e-spor takımına katılmak maddi açıdan gelir sağlıyor. Bu gelir genelde dolar üstünden hesaplandığı için iyi bir hasılat elde edilmekte. Bu da insanların League of Legends oynayarak gelir elde etmesine imkân tanıyor.

Hesap Satışı

İnsanların hasılat elde etmesinde etkili olan bir öteki teknik hesap satmak. Bazı oyuncular seviyesi yüksek ve liglerde öne geçmiş yani üst liglerde bulunan hesapları satın almak ister. Oyuncular, boost yaparak yükselttiği hesaplardan iyi bir hasılat elde edebiliyor. Örneğin ustalık ligine yükselmiş bir hesap 3.000 TL civarında bir fiyata satılıyor. Yani iyi bir hasılat elde ediliyor. Bu da League of Legends oynayarak gelir elde etmek için etkili yollardan biri.

Yoruma kapalı.