Hayatınızı değiştirecek fikirler için zihninizdeki kapıları açın.

Getir ile Kazanç Sağlamak İçin Neler Yapılabilir

Getir ile kazanç sağlamak için birçok yol mevcut. Bunlardan birisi Getir kurye başvurusu yapmak, öteki iş yerini Getir platformuna eklemek.

Getir, günümüzün en büyük uzaktan alışveriş deneyimlerini sunan bir marka. Özellikle etkili kampanyaları ile müşterilerinin odağı haline gelen Getir, çoğu ürüne içeriğinde yer veriyor. Getir, hem yiyecek siparişlerinde hem de market alışverişlerinde etkin bir platform. Bu platform, sadece bir şeyler almak için değil bunun yanı sıra satış yapmak isteyenler için de faydalı. İster kurye olun talep eder işletmeci olun burada kolaylıkla çalışıp iyi bir hasılat elde edebilirsiniz.

Getir ile Kazanç Sağlamak

Getir ile gelir elde etmek için insanların karşısına 2 değişik yol çıkıyor. Bunlardan birisi kuryelik yapmak. Bir öteki ise Getir’de şubeye haiz olmak. İşletmesi olan bir iş sahibi, Getir platformuna dahil olarak uzaktan alışveriş imkanı sunabiliyor.

Getir bayisi kuran bir işletmenin elde edeceği gelir müşteri potansiyeline bağlı. Getir bayisi, ne kadar oldukça müşteri çekerse o denli oldukça hasılat elde eder. Yani bununla alakalı net bir şey diyemeyiz. Getir ile kazanç sahibi olmak isteyen bir işletmenin elde edeceği gelir binlerce lirayı huzurlu bulur. Tabii dediğimiz gibi bu vaziyet mağazanın etkili kampanyalar yapmasına ve ön planda görünmesine bağlı.

Getir ile kazanmak isteyenlerin bir öteki olanağı kurye olarak çalışmak. Kuryeler, Getir ile alınan ürünleri taşıyarak hedef noktaya ulaştırıyor. Her bir kurye, paket başına ve saatlik olarak ücret alıyor. Her paket için muayyen bir komisyon kuryeye ödeniyor. Bu ücret, duruma göre değişiyor. Günde 8 ile 12 saat arası çalışan bir kurye Pazar günü dinlence yaptığında aylık 10.000 TL’nin üstünde huzurlu hasılat elde edebilmekte.

İlginizi Çekebilir;  Çakra Dengeleme Teknikleri: Enerji Akışınızı Artırın

Getir Başvuru Formu

Getir işletme başvurusu yapmak için bu bağlantıdaki formun doldurulması gerekiyor. Kurye başvurusu için ise ilk ilkin aşağıdaki şartların lüzumlu bulunduğunu belirtelim.

  • 18 yaş ve üzeri bir birey olmak
  • Geçerli bir şoför belgesine haiz olmak
  • Sicilin pak olması
  • Sigortalı bir birey olarak çalışmak
  • GPS’li bir telefon barındırmak

Getir ile kazanç elde etmek için kuryelik yapılabilmekte. Motor kurye olarak iş başı yapmak için şunu da belirtelim ki kişi şirketine haiz olunmalı. Getir çalışanları, kendi işinin patronu olur ve istediği kadar iş yapar. Bundan kaynaklı sigortanızın yapılması gerekir. Getir mobil uygulaması üstünden kurye müracaat yapılabiliyor. Eğer kurye ihtiyaçı varsa adaya malumat veriliyor.

Getir Başvuru Adımları

Kuryelerin Getir başvurusu yapması için azca ilkin belirttiğimiz gibi mobil tatbik üstünden başvurusunu tamamlaması gerekiyor. İşletmelerin müracaat yapması için ise belirttiğimiz adresten müracaat formunu doldurması gerekir. Bu formda öncelikle şahsi bilgilerin tamamlanması gerekiyor. Kişisel bilgiler kısmında ad, soyad, doğum tarihi, eğitim seviyesi ve ikamet ili gibi çoğu bilgiye yer veriliyor.

Bir öteki kısımda önceki tecrübeler isteniyor. Getir ile kazanç sağlamak isteyen bir birey, önceki tecrübelerini belirterek sonrasında başvurmak istediği bölgeyi belirtmeli. Aylık gelir, daha ilkin çalışılan yer ve istenilen bayi modeli gibi tercihlerin de yapılması gerekmekte. Diğer bilgiler de doldurulduktan sonrasında müracaat Getir platformuna gönderilmeli.

Ekipler, formda lüzumlu incelemeleri yaptıktan sonrasında iletişime geçerek ek bilgiler sağlıyor. Gerekirse sizden daha fazla malumat alıyor. Alınan bilgiler ışığında Getir ile birlikte çalışmak makul koşullar sağlandıysa olası hale geliyor.

Yoruma kapalı.