Hayatınızı değiştirecek fikirler için zihninizdeki kapıları açın.

Ev Hanımlarına Evde İş

Ev hanımların günlük işleri azca oldukça bellidir bu işler sonra kalan tarihi değerlendirmek isteyen kişilerle ek işler vasıtası ile aile bütçesine büyük katkı sağlayabilmektedir. Ev kadını olmak demek yalnızca ev işlerini yapmak ya da çocuk bakmak değildir bu durumda olan hanımlar hem çocuk bakabilir hem de evde yapılacak işler sayesinde hasılat sağlayabilirler.

Bir evin ihtiyacı asla bir vakit bitmez ay öncesinde ince hesaplar yaparsınız fakat ay içinde asla ummadığınız giderler karşınıza menfaat bilhassa eğitim, sağlık, gıda, alışveriş gibi birden fazla kalem olunca aklınıza olmayan giderler hesaplarınızı alt üst eder.

Bir evde bir şahıs çalışıyorsa öteki kişiler de ek gelir elde eden işlerde çalışabilir. Ev hanımlarına evde iş opsiyonu oldukça fazla vardır. Bu işler oldukça kolay olduğundan ben yapamam ben bilmem da diyemezler. Evde yapılacak işler genelde katlama, kutulama, dizme, işleme, montaj, etiketleme şeklinde birkaç adımda yapılabilecek oldukça kolay işlerdir. Ben daha potansiyel bir işte çalışmak isterim diyorsanız da katalogla satış işi yapabilirsiniz.

Katalogla Satış İşi

Katalogla satış işi diğerlerine göre daha karlı bir iştir elinizdeki kataloğu çevrenizdekilere göstermek yeterli olacaktır büyük markaların ürünleri her insanın dikkatini çeker ve büyük alaka görür. Katalogla satış işine girmek istiyorsanız alakalı firmalara erişerek iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekiyor daha sonra kozmetik, giyim, temizlik ürünlerinin bulunduğu firmalardan birinin kataloğunu seçerek çalışmaya başlayabilirsiniz. Ev hanımlarına evde iş fırsatları aile bütçesine katkı sağlamaya ve şahsi gereksinimleri karşılamaya yönelik oldukça uygundur. Alacağınız paralar aylık 1500 TL’yi bulabilmektedir daha fazla para kazanmak istiyorsanız daha fazla vakit ayırmanız gerekiyor.

İlginizi Çekebilir;  Sunucu Kiralayarak İnternetten Para Kazanmak

İnterneti faal kullanan hepimiz için birden fazla iş opsiyonu vardır evinizde yalnızca örgü değil bunun yanı sıra pasta, börek, kurabiye gibi besinleri da yapmış olup satabilirsiniz. Bu biçim ürünlerde oldukça aranız bilhassa gün, doğum günü, etkinlik, çay partisi tanzim etmek isteyen kişiler sizlerden kesinlikle talepte bulunacaktır. Evden yapılacak işler içinde ütü de oldukça gözdedir iyi ütü yapabiliyorsanız çevrenizde bu hususta oldukça sipariş alabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Evde İş

Kutu Katlama İşi

Kutu katlama işi aldığınızda parça başına size ödeme yapılır aile içindeki evlatları ve öteki akrabalarınızı da kutu katlama işine destek olarak alabilirsiniz ne kadar oldukça kutu katlarsanız o denli oldukça para kazanırsınız. Aynı şekilde katalogla satış işi yapacaksanız girişimcilik ruhunuzu kullanmanız icap eder burada da toplumsal medyayı faal olarak kullanabilirsiniz. Facebook, instagram gibi kanallar üstünden alakalı katalog resimlerini paylaşarak satış hacminizi genişletebilirsiniz. Bu işlere başlamadan ilkin kesinlikle kararlı olmanız gerekir.

Ev Hanımlarına Evde İş

El İşi Örgü Yapmak

Ev hanımlarına evde iş içinde en kazançlı olanlar içinde örgüler geldi yapmış olduğunuz örgüleri akrabalarınıza, komşularınıza, tanıdıkları ve çevrenize satabilirsiniz. Hatta işi daha da büyütmek elinizdedir interneti etken olarak kullanan biriyseniz satış işin toplumsal medya hesaplarını da kullanabilmeniz mümkün yapmış olduğunuz örgü modellerini ya da giysileri toplumsal medya hesapları üstünden paylaşarak satış hacminizi genişletebilirsiniz.

Ev Hanımlarına Evde İş

Nikah Şekeri Paketleme İşi

Nikâh şekeri paketleme, kına kutusu yapma, boncuk dizme, sabun paketleme, çakmak montajı gibi işler oldukça kolay ve oldukça kazançlı işlerdir. Kadınlar kendilerine ayırdığı bütün vakitlerde bu işleri yapabilirler ilaveten belli bir iş konusu ile alakalı kabiliyetiniz var ise değişik işler de yapabilirsiniz. Örneğin örgü, tığ, dantel gibi işlerden anlıyorsanız bu da size hasılat kapısı oluşturabilir bu biçim kabiliyetleri olan bir oldukça hanım ördükleri birbirinden hoş giysileri ya da takıları çevrelerine satarak para kazanmaktadır.

İlginizi Çekebilir;  Evde Ek Gelir 2023
Ev Hanımlarına Evde İş

Yoruma kapalı.